diş eti kanaması için gargara Günlükler

şayet diş ve diş etleri arasında zayiluklar varsa yemiş evetğunuz yiyecekler bu tıngırluklar arasında birikebilir ve apse oluşmasına münasebet olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi aracılığıyla kontrol edilerek dolgu meselelemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Acil lütfen Hocam benim bir dişime bile hat tedavisi zaruri dedi hekim. Hekim Edolar niteleyerek bir ağrı stoper verdi. Ancak bu ilaç eczacının verdiği Arveles derece yakıcı değil hatta hiç tesiri olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı refahlı ettiriyordu.

Agri kesici felan islemiyo hic,ahzima scak bsey rdinde ve durduk yere agridan öluyum sabahi elimde akarsu bardagi sohuk suyla sabaha denli agri basladikca yudumlayarak geciriyorum,sizce bu nedir ben bundan nasl kurtulurum

Melike Merhaba doktor koca. 20 yaşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi henüz onceden vardır dedi 6 ay üzere surecte peki doktor as haklı daha öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi elan gitmedim lakin ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere gereğince derin rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik gibi bosluk var bu sismeler sebep ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve münasebet boyle olmuştur acaba ?

Bilirkişi doktor Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai no title maslahatlemi mimarilmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

naz Merhaba.benim madun damağında dik bir şaksiyonlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Doktor temizleyip dolgu yaptı.

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi temelli karsiladigindan emniyetli degilim. Bu durumda kendi kendime sağaltma icin önerilerinizi paylasirsaniz cok mutlu olurum. tesekkürler

Bilirkişi doktor Faydalı öyle bir boyut yok.. Fakat oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Mutlaka oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz sağaltma olmalıdır. Mutlaka savsama etmeyiniz.

Bisey cikti berenarı buyuk bogazlarina denli agri yapiyo hastaneye gitcez lakin dis iltihaplanmasi boylemi oluto

April Hekim mir merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde doktor kök bölgenin çekilmesi çırefikalması icap ettiğini söylemiş oldu.

kemal hekime az önce saksıvurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. ama kendisi çekmedi değişik yere gitmemi söylemiş oldu. çürük dişimin beraberinde küçük bir şişçiliklik var iltihap geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu durum önemlice mi ?

Spesiyalist doktor Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim karınin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişhitit uzantısı kabil. Dişhitit diş çürüğü muhtevaindeki vahiluğı doldurmuş olur.Fakat kontrol etmeden mutlak bir şey atmak mümkün değilidir.

Bilirkişi doktor şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu sneak a peek at these guys garçekten ilerlemiştir. İsterseniz ayrıksı bir uzmanada danışabilirsiniz.

Elif Merhaba ben Türkiye’bile matemıyorum bundan 5 ay once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu kuruluşldı . Suan tatil derunin almanyadayım emniyetsiz bir diş balkısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ama Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim müstamel dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin hak bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o nahiye apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek arızi dolgu yaptı fakat benim halen kafayı yiyecek derecede bir balkım var kulağıma boğazıma ve basıma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor alışılagelen mi bu balkılar doktor düzgülü oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söyledi fazlasıyla şiddetli ağrım var bu normal mi gercekten cevap bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *