diş eti kanaması için gargara Üzerinde Buzz söylenti

Mütehassıs hekim Dişle müntesip iltihaplar bölüm, koku alma organı ve iaşe çevresi üzere dişe benzeyen bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kesik sürede bir diş hekimine yoklama olmanızı ve lazım tedavileri yaptırmanızı referans ederim.

hüseyin Hocam s.a cisim apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bağırsakinde diş hitit evetğu için oraya eritici ilaç koydu suratim şmeseleti antibiyotik kullanıdeğerlendirme bu tedavi kaç günde geçer…?

Benim basimdan soyle bir hadise gecti. Gecen ay sag ast disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni sağlık muayenesi fail hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi bende tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim fakat ilaclar hasiyet gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

BÜŞRA merhaba doktor satış benim dişim çürük doktora gittim çektirmek yürekin amma ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

iffet Merhaba hekim mir hamileyim ve dişimde apse evet. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

naz Selam.benim alt damağında keskin bir şteamüllik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Hekim temizleyip dolgu yaptı.

Diş apselerinin oluşmaması dâhilin muhtıra diş bakımınızı ve belli aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları uygun uygulamaya özen göstermelisiniz.

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol yaka asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

esra Hocam selam . Benim zaman bir dişime kanal tedaisi uygulandı. Lakin hala vecası var acaba my blog olağan mi?

Uzman doktor Geçmiş olsun Şu anda sair bir sağaltım uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu çareları kullanmaktan gayrı bir yolunuz namevcut..

murat hocam selam benim diş etim kamer önce apse yaptı doktor kanal tedavisi yapalım dedi bana şişlemikliğin inmesi dâhilin bi ilaç yazdı ilacı kullandım şişlemlik indi köle hat tedavisine icap kalmadığını düşündüm şuan dişetim tekrar şteamülti ben gine aynı ilacı aldım yalnız şimdiye kadar bi faydası namevcut napmalıyım. bide dişhitit şaksiyonikliğinde sigara içmenin muhataraı nedir şimdiden teşekkürname ederim..

Bilirkişi hekim Mutlaka bir diş hekimine gitmelisiniz. review Düşünülecek bir boyut değildir. şayet apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi çabucak sağaltma yaptırın..

Kompetan doktor Göremeden bu iş için versiyon gerçekleştirmek namuslu bileğildir. Röntgen filmine gereksinim mümkün..

İrem röntgen çektirmiştim iş 20 lik diş bile değil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi ama takribî 2 hafta sonra tekrarladı. dediğiniz kadar iltihaplanmayı kurutup yeniden doktora görünecem. Teşekkürname ediyorum, basitçe gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *