diş eti kanaması için ne yapmalı Aptallar için

osmann Niye diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yasevimliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında özge bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök ciğererde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun suratünden amaliyat oldum evet ben size sorayim hepimiz dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Mütehassıs doktor Iyi diş çekimi sonrasında ağrı mümkün. Diş kemiğe demetlı başüstüneğandan dolayı sizin gördüğünüz bölümü acaba diş kökümü kaldı olarak idraklamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada özge bir beden sokmayın bu dertlarınızı arttırabilir.

süpürge otu İyi gunler hocam benim sorunum daha onceden kanal yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu kalıp da elan oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi tekrar kizariklik var

Spesiyalist doktor Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik emlarınızı kullanmaya devam ediniz.

Kompetan hekim Amaç eş Öncelikle geçmiş olsun.Kavi çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması sık huzurlaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse andıran ise.Çekilen dişte enfeksiyon namevcut ise kök kalması tıkızntı yaratmayabilir.

y.duran selam hekim komutan ortalama 3 yıldır apse yaratıcı dişimi korkularım dulukünden doktora gitmeyerek geçiştirdim lakin apseli dişim daha çok yanağımı şmedarımaişetirmeye temellayınca doktora gittim apsenin geçmesi karınin komprime vermişti kullandım ama tam olarak apse inmedi bunun sebebi de daha önceleri de doktora gidip komprimeı kullandıktan sonra yanağımın şkonukinliği inince dişi aldırmamamdı en nihayetinde apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ancak dişim my sources alındıktan sonra dahi apse yapmaya devam ediyor ne yapmam icap yardımcı olur musunuz?

Aksiyon Merhabalar dişim çok vecayordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.lakin ben 6mayıs günü suret operasyonu olacağım dişteki apse geçmiş olur mu?

Mütehassıs doktor Verimsiz ve sakim yapılan diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. çizmek pozitifklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz beslenme bunun üzerine verimsiz yapılan diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi bağırsakin elverişli bir vasat hazırlar.

hikmet Hocam selam. Benim sol ust eğin disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o kapanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim ama hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Kompetan hekim Tuzlu sutaş ile gargara yapabilirsiniz. Fakat diş hekimine görünmenizde de yarar vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

nur dişim acayip derecedde şaksiyonti hekim satış apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur fakat şanlayışliği çekmedı ne one-time offer yapmalıyım ?

Uzman hekim Bunu ameliyatınızı gerçekleştirecek olan doktora mutlaka bildirmelisiniz. Lüzumlu kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Spesiyalist hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı kontrol edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yeniden bir hat tedavisi görebilirsiniz.

Kompetan hekim Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz süje hakkında sizi bilgilendirecek ve vacip iyileştirme yöntemlerini kellelatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *